טיפים לנעילת הדרכות ריקוד

על מנת להפיק את המירב מכל הדרכות הנעילה שתלמד במהלך הצעד הראשון היא לעבור על ההדרכה ביסודיות וללמוד לעשות את הצעד. לא לוקח איינשטיין לעבוד את זה!

אחרי שעשית את זה, הדבר הבא שאתה צריך לעשות זה באמת לעבוד על המהלך ביסודיות כדי שתוכל לעשות את זה בקלות. זה הצעד שרוב האנשים מפספסים כאשר לומדים נעילה.

אתה באמת לא רוצה להיות במצב שבו אתה עושה את הצעד, וצריך לחשוב במשך עידנים איך לעשות את הצעד. זאת אלא אם כן אתה נועל את המהלך בזמן שאתה חושב כי אז אתה עדיין נועל, למעשה נעילה התרחשה באמצעים דומים!

כשאתה לומד מהלך ביסודיות נעשית לך הרבה יותר נוח לעשות את זה. ברגע שתוכל לעבור מחלק אחד של התנועה לחלק אחר ותוכל לעשות זאת בקלות, התחל לחזור עליו מספר פעמים ברציפות.

אם מדובר במהלך ממצה קחו הפסקות לאחר מספר שמונות של חזרה לפני שתתחילו שוב, אם לא אז תוכלו להמשיך במשך דקות ארוכות בלבד. לדוגמה, כאשר אתה עושה מחיצות כפיים או מנעולים פשוטים אתה יכול לחזור על המהלכים זמן רב יותר מכיוון שהם די קלים לעשות.

אחרי שנוח לך עם המהלכים עצמם, עליך להרגיש בנוח לקשר אותם למהלכים אחרים. אם אתה לא עושה את זה, כאשר אתה מתחיל לנעול את זה נראה כאילו אתה עושה תרגיל אם אתה עושה את אותו מהלך שוב ושוב במשך חמש דקות!

התחל לעבוד יחד עם מהלכים אחרים שאתה מכיר ונסה להבין כיצד תצא ממהלך אחד והתחל את המהלך הבא. ואז אתה מתחיל לרקוד ולא לעשות מהלכים בודדים.

אחרי שתוכלו להרכיב מהלכים חשוב להתחיל להשתמש גם ברעיונות שלכם. סגנו את המהלכים לפי רצונכם ואפילו הוסיפו צעדים בזמן שאתם רוקדים. זכרו שהמהלכים הם רק מקום להתחיל בו, המשיכו משם והתחילו לנסות דברים שונים!

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.