רובין מיד מדבר על מאבקיה בחרדה ובבהלה

בספרה החדש „Morning Sunshine“, רובין מיד דנה כיצד הצליחה להתגבר על התקפי חרדה ופאניקה משביתים, ש“פקדו את חייה האישיים במשך זמן כה רב „. רובין מיד הוא העוגן של תוכנית הבוקר של HLN, „בוקר אקספרס עם רובין מיד“.

ההיסטוריה של בעיות החרדה של רובין נבעה משנותיה הצעירות יותר, ולמרבה האירוניה, ב- 11 בספטמבר 2001, יומה הראשון בכותרת החדשות של רשת CNN, כשהמדינה עצמה נכנסה להלם, היא הבחינה בתופעה מוזרה – חרדתה שככה. זה היה מקרה קלאסי של „להוריד את העיניים מעצמך ולשים אותן על אחרים“ – היא שמה לב שבשל הצורך שלה להתמקד בהפחתת הפחדים והחרדות של הקהל שלה, החרדה והבהלה שלה שככו.

הסיפור שלה ממשיך ומספר על העבודה שעשתה באמצעות טיפול של רופא כדי ללמוד על, לקבל, ובסופו של דבר להפיג אותה מבעיות חרדה משביתות. ואז היא מציעה עצות לכל מי שיש לו בעיות חרדה – לנקוט בפעולה ולמצוא פיתרון. לדבר עם אחרים, להבין שזה יכול לקרות לכל אחד, לדעת שיש פתרונות – כל אלה יכולים להסיר את הפחד שעוזר להפחית את מעגל הפאניקה והתקפי החרדה.

היא מציינת כיצד אנשים לא צריכים להניח שרק בגלל שאנשים מסוימים נמצאים בטלוויזיה, פופולריים או נתפסים כמודל לחיקוי, הם חסינים מפני האתגרים שכולנו מתמודדים איתם, ולמעשה סביר להניח שהאתגרים הללו מוגברים.

המטרות והחלומות שלנו הם חלק מהעתיד שלנו, והעתיד הוא אלמנט שאנשים רבים מתקשים להתמודד איתו. עקב פחד, חרדה ופאניקה, אנשים רבים מעמידים את עתידם בהמתנה, או לעולם אינם ‚יוצאים מהשער‘ כדי לעבור לפוטנציאל שלהם.

פחד, לחץ, העתיד שלא ניתן להכיר. היא מתארת ​​את המחזור שמומש על ידי רבים כ“מטוטלת „, כוח שרוצה לנסות להעביר אותנו אל העתיד, שם טמון הלא נודע. התיאור שלה מסכם את זה כל כך טוב: „אם אוכל לגרום למטוטלת להיות שקטה, אוכל להישאר בהווה. אם אוכל להישאר בהווה, אני יכול להשקיט את חרדתי.“

אני מברך את רובין מיד על השקיפות והכנות שלה בספרה החדש „בוקר בוקר“. סגנון הספר חם מאוד, מזמין וקורא בקלות. זהו אישור נוסף לכך שהגישה הלא-תרופתית להפחתה והעלמת חרדה ופאניקה [http://anxietytherapyselfhelp.com/free/anxietytherapy/robin-meade-struggled-with-and-overcame-anxiety-and-panic-attacks-2/] בעל תוקף ויכולת לרפא לצמיתות.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.