רייגן על מנהיגות מאת ג’יימס מסטרוק – ביקורת ספרים

כותרת ומחבר: רייגן על מנהיגות מאת ג’יימס מ ‚סטרוק

תקציר התוכן:

שיעורי ההנהלה המשמשים כותרת מכותרת מהסופר של תקשורת הגדולה הגדולה מ -1998 על מה שאפשר ללמוד על מנהיגות מהנשיא רייגן, פורסמו במהדורת מאה שנה חדשה של רייגן ביום הולדתו ה 100 של הנשיא לשעבר.

ראשית מה זה לא – זה לא ספר שמגן על המדיניות והפוליטיקה של רייגן. אז לא משנה איפה תרד לנושאים האלה לספר הזה יש הרבה מה להציע. אני חייב להתוודות שהייתי ונשארתי אוהד של רונלד רייגן ונראה שגם סטרוק. עם זאת לא משנה מה חשבתם על הפוליטיקה שלו או על המדיניות שלו אין להכחיש שהוא היה מנהיג מיומן.

במבוא לגיליון חדש זה אומר סטרוק לקורא כי מספר הולך וגדל של היסטוריונים מכירים בכישרונות המנהיגות של רייגן. ג’יימס מקגרגור ברנס, היסטוריון נשיאותי ידוע לא מסכים עמוקות בדבריו של סטרוק עם מדיניותו של רייגן, אך מסיק כי רייגן ו- FDR בולטים כשני הנשיאים הבולטים ביותר במאה ה -20. היסטוריון אחר, ג’ון פטריק דיגינס ז“ל אמר כי רייגן שייך עם לינקולן בין שלושת-ארבעת הנשיאים הגדולים ביותר.

בחלק הראשון של הספר Strock עוזר לנו להבין את יעילותו של רייגן כמנהיג באמצעות חזונו המשכנע, ההחלטיות שלו, מיומנותו במשא ומתן ויכולתו ללמוד מטעויות ולהמשיך הלאה.

בחלק השני הוא מגלה עד כמה רייגן היה יעיל כמנהל, שם את הדברים הראשונים, הגביל את עבודתו למה שפקודיו לא יכלו לעשות והפך את הפגישות ליעילות.

בחלק השלישי הוא דן עד כמה רייגן היה יעיל כמתקשר, דבר שכמעט כל מבקריו הקשים ביותר הודו בזמנו ועכשיו.

בחלק רביעי אנו לומדים עד כמה רייגן היה ממושמע וכיצד השתמש בכישורי המנהיגות שלו כדרך חיים.

בפתח דבר טום פיטרס אינו מגזים כאשר הוא מתאר את ניתוח סטרק של כישורי המנהיגות של רייגן כמבריק. כשתקרא את הספר תסיק את אותו הדבר. סטרוק עושה עבודה מופתית בזיהוי חוזקותיו של רייגן ובשימוש באיורים רבים כיצד הוא העריך את אויביו הפנימיים והזרים כדי לכהן בראש אחת הנשיאות המצליחות ביותר אי פעם בכל הנוגע להשגת מה שהוא התכוון לעשות.

אם יש ביקורת על הספר, הנטייה שלו למזער את התקלות והכישלונות של רייגן. עם זאת אפשר לסלוח על כך לאור כל מה שיש ללמוד מההצלחות שלו. ב 234 עמודים זו סקירה תמציתית של מה שהפך את רייגן ליעיל וכל אחד יכול ללמוד מכך הרבה מאוד.

קריאות / איכות כתיבה:

כמו בכל עבודותיו של סטרוק, הדבר קריא מאוד. הקורא כתוב בקפידה ומאורגן היטב לעולם אינו אבוד.

הערות על המחבר:

ג’יימס סטרוק הוא סמכות וסופר פורה בנושא מנהיגות. הוא גם כתב לשרת להוביל ו תיאודור רוזוולט על מנהיגות. הוא עבר קריירה בעסקים וברמות ממשל גבוהות, כולל היותו המזכיר הראשון להגנת הסביבה בקליפורניה ומנהל האכיפה הראשי של ה- EPA.

שלושה רעיונות נהדרים שתוכלו להשתמש בהם:

1. חזון הוא המפתח החיוני להנהגה של כל מפעל.

2. על ידי יישור מילים ומעשים, פעולות מכריעות מוסיפות חיזוי וודאות לארגון.

3. כל ארגון ואדם מאוד יעשה טעויות. המפתח הוא לראות טעויות אלה כהזדמנויות ללמוד.

מידע על פרסום:

רייגן על מנהיגות – שיעורי ביצוע מהמתקשר הגדול מאת ג’יימס מ ‚סטרוק. זכויות יוצרים מאת ג’יימס מ ‚סטרוק, 1998 ו 2011. הוצאת Serve to Lead Press.

דירוג לספר זה

מעל כל הדירוגים לספר: מְעוּלֶה

סגנון כתיבה: קל לקריאה.

תוֹעֶלֶת: שימושי מאוד לכל מי שרציני בשיפור כישורי המנהיגות שלהם.

גילוי נאות: למחבר סקירת ספר זה אין קשר או הסדר כספי עם הכותב או המו“ל של ספר זה. חלק ממוציאים לאור ומחברים מספקים עותק של הספר לקריאת מבקרים.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.